Apartmány Sedloňov

Nabízíme vám ubytování ve dvou prostorných apartmánech o velikosti 120m2 a 74m2 v Orlických horách v obci Sedloňov, který je vzdálen 5 km od největšího střediska Deštné v Orlických horách. 

Apartmán č.5 a apartmán č.4 jsou umístěny v dvoupatrovém domu přímo na sjezdovce ski areálu Sedloňov. V rámci ubytování jsou parkovací místa přímo u domu. Apartmán č.5 obsahuje zastřešenou zimní zahradu se vstupem na venkovní terasu s posezením a venkovním grilem . Jsou zde 3 ložnice ,dvě koupely  z toho jedna s whirpool vanou . Velká obývací hala je propojená s plně vybaveným kuchyňským koutem. Apartmán č.4 je v prvním patře a disponuje ložnicí s manželskou postelí a druhou ložnicí s oddělenými postelemi rozkládacím gaučem a ke každé ložnici přísluší koupelna , jedna s vanou a druhá s kuchyňským koutem. Obývací pokoj je prostorný k večernímu posezení a je zde kuchyňský kout. Pro děti je zde dětská venkovní  prolézačka a přímo nad pozemkem svah vhodný k sáňkování. Areál je oplocen. Ski areál nabízí červenou sjezdovku s teleskopickým vlekem, dětský vlek se školičkou a půjčovnu lyžařského a bežkařského vybavení. Ski areál nabízí v pátek a sobotu večerní lyžování. V obci Sedloňov se nachází běžecká trať ve vzdálenosti 300m od ubytování. Přímo v obci se nachází restaurace Sedloňovský dvůr s otevírací dobou o víkendech, venkovní letní kiosek Zlatý potok a v zimní sezóně kiosek u lanovky. V Deštném v Orlických horách doporučujeme navštívit restauraci Kozí chlívek. 

Pro ubytované hosty platí sleva 10% na skipas a půjčovnu vybavení ve ski areálu Sedloňov.

https://www.skisedlonov.cz 

Běžecké tratě 

https://www.destne.info/#/bezky


Letní aktivity v okolí 

V okolí se nachází přírodní koupaliště Bystré-Janov (4km), městské koupaliště a krytý bazén Dobruška (12km), krytý bazén Rychnov nad Kněžnou (28km) a na Polské straně můžete zavítat do aquaparku - Vodní svět Kudowa Zdroj PL. V Deštném v Orlických horách (5km) můžete zavítat do Adventure parku Deštné, které pro vás nabízí lanovou dráhu, půjčovnu kol a další volnočasové aktivity. Více informaci naleznete na https://adventuredestne.cz . Pro pěší turistiku můžete využít stezku na dělostřeleckou tvrz Skutlina (3km). Výšlap na pátou nejvyšší horu Orlických hor (1804m), na kterou se dostanete po Jiráskově cestě z 5km vzdálené obce Olešnice. 

Další inspiraci pro výlety naleznete na https://www.destne.info/#/aktuality Fotogalerie